PNEUMATYCZNA JEDNOGŁOWICOWA FAZOWARKA DO RUR FAZRT120ACY
Brak oceny
Dodaj do ulubionych
12 miesięcy gwarancji
euromet.jpg
Kontakt z handlowcem:
Michał Bartoszuk
E-mail: michal.bartoszuk@eurometal.com.pl
Telefon: 603505252
Ważne!
Ilość
Dodaj do koszyka
Główne cechy
Szybka adaptacja do rozmiaru
Prosta wymiana głowic i matryc zaciskowych umożliwia obróbkę przedmiotów o różnych wymiarach.
Obszary zastosowań
  • Przemysł motoryzacyjny
  • Przemysł meblarski
  • Sprzęt sanitarny
  • Sprzęt fitness
  • Sprzęt medyczny
Dane techniczne Jednostka Wartość
Zakres średnicy zewnętrznej [mm] ∅ 20 - ∅ 120 mm
Długość obróbki: [mm] ⩾ 40
Dokładność obróbki [mm] +/- 0,1
Prędkość obróbki [-] 6-8 sek/szt
Moc silnika głównego [-] 3 kW x 400 V x 50 Hz
Ciśnienie robocze [-] < 30kg
Moc silnika pompy olejowej [-] 0,75 kW x 380 V x 50 Hz